... dlaczego warto ?

Studia w Ostrołęce? Jeśli TAK, to tylko w WSES. Dlaczego? Dlatego, że istniejemy na rynku ponad 10 lat, jesteśmy liderem w regionie, dzięki nam wykształcenie zdobyło setki, a nawet tysiące osób! WSES to pierwsza w historii miasta Ostrołęka - Uczelnia Wyższa! Poznaj nas, odwiedź nasze serwisy www. Zapraszamy na studia do WSES. WIĘCEJ

Jak dokonać rejestracji ?

Aby dokonać wstępnej rejestracji na studia WSES, wejdź na stronę www.wses-rekrutacja.pl i kliknij przycisk "Rekrutuj On-Line". Następnie dokładnie wypełnij widoczne pola formularzy i wciśnij przycisk "Wyślij zgłoszenie". Po wykonanych przez Ciebie czynnościach, formularz zostanie zapisany w systemie rekrutacji WSES. Jeżeli pojawi się jakiś problem, kliknij przycisk POMOC.

Jeżeli prawidłowo wypełnisz formularz możesz wygenerować plik PDF, następnie wydrukować go, podpisać  i przynieść do Uczelni wraz z kompletem niezbędnych dokumentów. Jeżeli formularz zostanie źle wypełniony, zostaniesz o tym poinformowany stosownym komunikatem ( w takim przypadku należy poprawić pole, w którym jest błąd). Pamiętaj o tym, aby postępować zgodnie z ewentualnymi komunikatami informacyjnymi systemu rekrutacji WSES. Rejestrując się w systemie otrzymujesz status "Kandydata". Natomiast status "Studenta" otrzymasz w momencie dopełnienia niezbędnych formalności i nadania pozytywnej oceny przez uczelnianą komisję rekrutacyjną WSES.

Pamiętaj również o tym, aby w momencie składania podpisu na dokumentach złożyć w uczelni: 3 fotografie (wymóg  jak przy dowodzie osobistym), kseropokopię dowodu osobistego, dowód wniesionej opłaty z tytułu wpisowego oraz świadectwo dojrzałości / ukończenia szkoły średniej. Zapraszamy do studiowania w Wyższej Szkole Ekonomiczno - Społecznej w Ostrołęce.

Adres Uczelni:

Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Społeczna w Ostrołęce | 07-401 Ostrołęka | Ul. Kołobrzeska 15 | Tel. 29 769 10 34 | E-mail: wses@wses.edu.pl  /  rekrutacja@wses.edu.pl |