Pomoc zamknij


System rekrutacji on-line WSES został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby w szybki sposób zapisać się na studia do Wyższej Szkoły Ekonomiczno - Społecznej w Ostrołęce.

Aby wygenerować plik PDF i zapisać swoje dane osobowe do systemu rekrutacji WSES, należy wypełnić poprawnie (podając prawdziwe dane) pola formularzy (pola oznaczone * są obowiązkowe).

Wygenerowany plik PDF należy wydrukować i złożyć z kompletem dokumentów w WSES. Adres uczelni to: 07-401 Ostrołęka, ul. Kołobrzeska 15, Tel. 29 769 10 34, www.wses.edu.pl. Istnieje również możliwość wydrukowania dokumentów bezpośrednio w uczelni. Poprzez rekrutację on-line, dane są bezpośrednio zapisywane w systemach informatycznych WSES.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, bądź problemy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 29 769 10 34 lub  drogą mailową: helpdesk@wses.edu.pl

Informacje podstawowe

Informacje o kandydacie

   

Adres stałego zameldowania

Adres do korespondencji

Pozostałe informacje

Edukacja kandydata

Podstawowe źródło utrzymania rodziny

Stopeń sprawności

Życiorys kandydata

Do podania załączam

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji toku studiów przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Społeczną w Ostrołęce (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 135 poz. 883 z późniejszymi zmianami). Zgadzam się również na przesyłanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

Ostrołęka, dnia
Podpis kandydata